Подовжувач GTV висувний врізний прихований d60mm, 3 гнізда schucko чорний (AE-BPW3S60-20)

- Готово до відправки
- Код: AE-BPW3S60-20
1 056 ₴
+380 (67) 867-63-29
мобільний Kyivstar
- +380 (50) 362-10-34мобільний Vodafone
- +380 (67) 520-74-00мобільний офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Висувний врізний настільний подовжувач. Виконаний в корпусі з алюмінію і пластика сріблястого кольору, в корпус вбудовано 3 гнізда SHUKO. Електричний подовжувач призначений для підключення декількох електроприладів до однієї розетки. Вбудовується в стіл, стільницю і т.д. Розрахований на врізний отвір діаметром 60мм. Характеристики: Не займає зайвого місця. Подовжувач вбудовується в вертикальну поверхню і повністю ховається в неї, коли не використовується Простота використання. Для того, щоб дістати подовжувач, потрібно натиснути на кришку і потягнути за неї вгору Подовжувач розрахований на підключення трьох електроприладів Довжина кабелю подовжувача становить 1.5 метра Максимальне допустиме навантаження: 3600Вт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 54 мм мм |
| Гарантійний термін | 24м |
| Довжина | 284 мм мм |
| Довжина кабелю | 1,5м |
| Діапазон робочої напруги | 220-240V |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість гнізд, 220V | 3 |
| Матеріал | Алюміній/пластик |
| Потужність | 3600W Вт/м |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип | Розеткові блоки |
| Тип кріплення | Прихований |
| Ширина | 54 мм мм |
- Ціна: 1 056 ₴



