Світильник GTV LEON, 35W, IP40 ,4000K, підвісний/стельовий, чорний

-14%
- Готово до відправки
- Код: LD-LE35WC-NB
5 501 ₴
4 730,86 ₴
+380 (67) 867-63-29
мобільний Kyivstar
- +380 (50) 362-10-34мобільний Vodafone
- +380 (67) 520-74-00мобільний офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наша компанія - офіційний дистриб'ютор світлодіодної продукції польської торгової марки GTV. Вся продукція має європейські сертифікати якості і проведена з дотриманням вимог Європейського союзу. Також вся продукція GTV має сертифікати УкрСЕПРО. Світильники GTV lighting є ідеальним рішенням для освітлення офісів, ресторанів, SPA-салонів і торгових об'єктів, в яких потрібен тривалий термін служби і низьке енергоспоживання. Енергоефективні світильники дуже часто використовуються інвесторами для освітлення різних громадських приміщень.Світильники добре підійдуть для сучасного інтер'єру в стилі лофт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі (Ra) | >, 80 |
| Гарантійний термін | 36м |
| Діаметр, мм | 419 |
| Заявлений термін служби | 4000 рік |
| Колір світла | Нейтральний |
| Матеріал | Алюміній |
| Місце встановлення | Стеля |
| Напруга живлена | 220V |
| Потужність | 35W Вт/м |
| Світлова віддача, Lm/W | 91 |
| Світловий потік | 3200Lm |
| Стиль | Лофт |
| Ступінь захисту | IP40 |
| Температура світла | 4000K |
- Ціна: 4 730,86 ₴


