Світильник сходовий GTV LED ESCADA 0,8W, 4000K, DC 12V, IP20, круглий

-14%
- Готово до відправки
- Код: LD-ESOA084-51
555 ₴
477,30 ₴
+380 (67) 867-63-29
мобільний Kyivstar
- +380 (50) 362-10-34мобільний Vodafone
- +380 (67) 520-74-00мобільний офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наша компанія - офіційний дистриб'ютор світлодіодної продукції польської торгової марки GTV. Вся продукція має європейські сертифікати якості і проведена з дотриманням вимог Європейського союзу. Також вся продукція GTV має сертифікати УкрСЕПРО.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36м |
| Колір корпусу | Срібло |
| Колір світла | Нейтральний |
| Матеріал | Метал |
| Місце встановлення | Сходи |
| Напруга живлена | 12V |
| Потужність | 0.8W Вт/м |
| Світловий потік | 70Lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Температура світла | 4000K |
- Ціна: 477,30 ₴







