Світильник настінний подвійний GTV LED VALLA 8W, IP54, 4000K

-15%
- Готово до відправки
- Код: LD-VALLA8W-40
1 281 ₴
1 088,85 ₴
+380 (67) 867-63-29
мобільний Kyivstar
- +380 (50) 362-10-34мобільний Vodafone
- +380 (67) 520-74-00мобільний офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наша компанія - офіційний дистриб'ютор світлодіодної продукції польської торгової марки GTV. Вся продукція має європейські сертифікати якості і проведена з дотриманням вимог Європейського союзу. Також вся продукція GTV має сертифікати УкрСЕПРО.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36м |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір світла | Нейтральний |
| Матеріал | Метал |
| Місце встановлення | Стіни |
| Напруга живлена | 220V |
| Потужність | 8W Вт/м |
| Розмір | 116х115х30мм |
| Світловий потік | 640Lm |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Температура світла | 4000K |
| Тип | Подвійний |
- Ціна: 1 088,85 ₴



