Світильник 10W настінний фасадний GTV LED PARIS з датчиком руху, IP54, 9m, 4000K, чорний

- Готово до відправки
- Код: LD-PAR10W40-10
1 207 ₴
+380 (67) 867-63-29
мобільний Kyivstar
- +380 (50) 362-10-34мобільний Vodafone
- +380 (67) 520-74-00мобільний офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наша компанія - офіційний дистриб'ютор світлодіодної продукції польської торгової марки GTV. Вся продукція має європейські сертифікати якості і проведена з дотриманням вимог Європейського союзу. Також вся продукція GTV має сертифікати УкрСЕПРО. Світильники GTV lighting є ідеальним рішенням для освітлення офісів, ресторанів, SPA-салонів і торгових об'єктів, в яких потрібен тривалий термін служби і низьке енергоспоживання. Енергоефективні світильники дуже часто використовуються інвесторами для освітлення різних громадських приміщень.Світильники добре підійдуть для сучасного інтер'єру в стилі лофт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик руху | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24м |
| Колір світла | Нейтральний |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Місце встановлення | Стіни |
| Напруга живлена | 220V |
| Потужність | 10W Вт/м |
| Світловий потік | 900Lm |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Температура світла | 4000K |
| Тип лампи | Світлодіодна (LED) |
- Ціна: 1 207 ₴




