Світильник GTV DRAGO, max 60W, E27, IP20, d133мм, чорний

- Готово до відправки
- Код: OS-DRAGO14-00
415 ₴
+380 (67) 867-63-29
мобільний Kyivstar
- +380 (50) 362-10-34мобільний Vodafone
- +380 (67) 520-74-00мобільний офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наша компанія - офіційний дистриб'ютор світлодіодної продукції польської торгової марки GTV. Вся продукція має європейські сертифікати якості і проведена з дотриманням вимог Європейського союзу. Також вся продукція GTV має сертифікати УкрСЕПРО. Світильники GTV lighting є ідеальним рішенням для освітлення офісів, ресторанів, SPA-салонів і торгових об'єктів, в яких потрібен тривалий термін служби і низьке енергоспоживання. Енергоефективні світильники дуже часто використовуються інвесторами для освітлення різних громадських приміщень.Світильники добре підійдуть для сучасного інтер'єру в стилі лофт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36м |
| Колір корпусу | Чорний |
| Місце встановлення | Стеля |
| Напруга живлена | 220V |
| Потужність | 60W Вт/м |
| Розмір | 133x148мм |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Цоколь | E27 |
- Ціна: 415 ₴




