Джерело безперебійного живлення PSU-2405DIN Kraft

- В наявності
- Код: 43-00113
2 196 ₴
+380 (67) 867-63-29
мобільний Kyivstar
- +380 (50) 362-10-34мобільний Vodafone
- +380 (67) 520-74-00мобільний офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блок безперебійного живлення імпульсний Kraft PSU-2405DIN з LED-індикацією, з кріпленням на DIN-рейку, 1 канал навантаження, номінальні вихідна напруга/струм 24 В/5 А, номінальна вихідна потужність 140 Вт, вхідна напруга 190-265 В, максимальний струм заряду 0.5 А.
Застосування
Здійснює подачу резервного живлення для таких пристроїв як відеокамери, замки електронні, кодові клавіатури, зчитувачі, контролери, сирени, охоронні датчики та інші пристрої, які мають вхідну напругу 24 В.
Ключові властивості
- Вхідна напруга 190-265, 50-60 Гц.
- Номінальна вихідна напруга 24 В, діапазон напруги 24-28 В; номінальний вихідний струм 5 А.
- Номінальна вихідна потужність 140 Вт.
- Один канал навантаження.
- Струм заряду акумуляторної батареї 0.5 А.
- LED-індикація.
- Захист від: короткого замикання, перенапруги, перевантаження, глибокого розряду АКБ.
- Кріплення на DIN-рейку TS35/7.5 чи 15.
- Металевий корпус з розмірами 43 / 124 / 113 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 24 В |
| Вихідна потужність | 140 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідний струм | 5 А |
| Вхідна напруга | AC 190-265 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Робоча температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 43 / 124 / 113 мм |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 0.5 А |
| Тип ДБЖ | Імпульсний |
| Тип виконання | Монтаж на DIN-рейку |
| Тип захисту | Від короткого замикання, перевантаження, перенапруги, глибокого разряду батарей |
| Тип пристрою | Блок безперебійного живлення |
- Ціна: 2 196 ₴

