Джерело безперебійного живлення PSU-24015DIN(P) Kraft

- В наявності
- Код: 43-00111
1 053 ₴
+380 (67) 867-63-29
мобільний Kyivstar
- +380 (50) 362-10-34мобільний Vodafone
- +380 (67) 520-74-00мобільний офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блок безперебійного живлення імпульсний Kraft PSU-24015DIN(P) з LED-індикацією, з кріпленням на DIN-рейку, 2 канали навантаження, номінальні вихідна напруга/струм 24 В/1.5 А, номінальна вихідна потужність 42 Вт, вхідна напруга 190-265 В, максимальний струм заряду 250 мА.
Застосування
Здійснює подачу резервного живлення для таких пристроїв як відеокамери, замки електронні, кодові клавіатури, зчитувачі, контролери, сирени, охоронні датчики та інші пристрої, які мають вхідну напругу 24 В.
Ключові властивості
- Вхідна напруга 190-265, 50-60 Гц.
- Номінальна вихідна напруга 24 В, діапазон напруги 24-28 В; номінальний вихідний струм 1.5 А.
- Номінальна вихідна потужність 42 Вт.
- Два канали навантаження.
- Струм заряду акумуляторної батареї 0.25 А.
- LED-індикація.
- Захист від: короткого замикання, перенапруги, перевантаження, глибокого розряду АКБ.
- Кріплення на DIN-рейку TS35/7.5 чи 15.
- Пластиковий корпус з розмірами 89 / 92 / 56 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 24 В |
| Вихідна потужність | 42 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідний струм | 1.5 А |
| Вхідна напруга | AC 190-265 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кількість каналів навантаження | 2 |
| Робоча температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 89 / 92 / 56 мм |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 0.25 А |
| Тип ДБЖ | Імпульсний |
| Тип виконання | Монтаж на DIN-рейку |
| Тип захисту | Від короткого замикання, перевантаження, перенапруги, глибокого разряду батарей |
| Тип пристрою | Блок безперебійного живлення |
- Ціна: 1 053 ₴

