Плата ДБЖ PSU-1208LED(BOARD) Kraft

- В наявності
- Код: 41-00049
1 800 ₴
+380 (67) 867-63-29
мобільний Kyivstar
- +380 (50) 362-10-34мобільний Vodafone
- +380 (67) 520-74-00мобільний офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плата джерела безперебійного живлення імпульсного Kraft PSU-1208LED(BOARD) з LED-індикацією, номінальні вихідна напруга/струм 12 В/8 А, номінальна вихідна потужність 120 Вт, вхідна напруга 190-265 В, максимальний струм заряду 0.75 А.
Застосування
Здійснює подачу резервного живлення для таких пристроїв як відеокамери, замки електронні, кодові клавіатури, зчитувачі, контролери, сирени, охоронні датчики та інші пристрої, які мають вхідну напругу 12 В.
Ключові властивості
- Вхідна напруга 190-265, 50-60 Гц.
- Номінальна вихідна напруга 12 В, номінальний вихідний струм 8 А.
- Номінальна вихідна потужність 120 Вт.
- Один канал навантаження.
- Струм заряду акумуляторної батареї 0.75 А.
- LED-індикація.
- Захист від: короткого замикання, перенапруги, перевантаження, глибокого розряду АКБ.
- Пластикова плата з розмірами 135 / 92 / 42 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідна потужність | 120 Вт |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідний струм | 8 А |
| Вхідна напруга | AC 190-265 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Робоча температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 135 / 92 / 42 мм |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 0.75 А |
| Тип ДБЖ | Імпульсний |
| Тип виконання | Монтаж на DIN-рейку |
| Тип захисту | Від короткого замикання, перевантаження, перенапруги, глибокого разряду батарей |
| Тип пристрою | Плата блоку безперебійного живлення |
- Ціна: 1 800 ₴

