Плата ДБЖ PSU-1205LED(BOARD) Kraft

- В наявності
- Код: 41-00048
1 086 ₴
+380 (67) 867-63-29
мобільний Kyivstar
- +380 (50) 362-10-34мобільний Vodafone
- +380 (67) 520-74-00мобільний офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плата джерела безперебійного живлення імпульсного Kraft PSU-1205LED(BOARD) з LED-індикацією, номінальні вихідна напруга/струм 12 В/5 А, номінальна вихідна потужність 79.5 Вт, вхідна напруга 190-265 В, максимальний струм заряду 0.75 А. Кріпленням на DIN-рейку.
Застосування
Здійснює подачу резервного живлення для таких пристроїв як відеокамери, замки електронні, кодові клавіатури, зчитувачі, контролери, сирени, охоронні датчики та інші пристрої, які мають вхідну напругу 12 В.
Ключові властивості
- Вхідна напруга 190-265, 50-60 Гц.
- Номінальна вихідна напруга 12 В, номінальний вихідний струм 5 А.
- Номінальна вихідна потужність 79.5 Вт.
- Один канал навантаження.
- Струм заряду акумуляторної батареї 0.75 А.
- LED-індикація.
- Захист від: короткого замикання, перенапруги, перевантаження, глибокого розряду АКБ.
- Пластикова плата з розмірами 135 / 92 / 42 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідна потужність | 79.5 Вт |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідний струм | 5 А |
| Вхідна напруга | AC 190-265 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Робоча температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 135 / 92 / 42 мм |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 0.75 А |
| Тип ДБЖ | Імпульсний |
| Тип виконання | Монтаж на DIN-рейку |
| Тип захисту | Від короткого замикання, перевантаження, перенапруги, глибокого разряду батарей |
| Тип пристрою | Плата блоку безперебійного живлення |
- Ціна: 1 086 ₴

