Джерело безперебійного живлення PSU-24100LED Kraft

- В наявності
- Код: 41-00045
4 450 ₴
+380 (67) 867-63-29
мобільний Kyivstar
- +380 (50) 362-10-34мобільний Vodafone
- +380 (67) 520-74-00мобільний офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блок безперебійного живлення імпульсний Kraft PSU-24100LED з LED-індикацією, 1 канал навантаження, номінальні вихідна напруга/струм 24 В/10 А, номінальна вихідна потужність 303 Вт, вхідна напруга 190-265 В, у металевому боксі з місцем під дві акумуляторні батареї 12 В/18 А·год, максимальний струм заряду 1 А.
Застосування
Здійснює подачу резервного живлення для таких пристроїв як відеокамери, замки електронні, кодові клавіатури, зчитувачі, контролери, сирени, охоронні датчики та інші пристрої, які мають вхідну напругу 24 В.
Ключові властивості
- Вхідна напруга 190-265, 50-60 Гц.
- Номінальна вихідна напруга 24 В, номінальний вихідний струм 10 А.
- Номінальна вихідна потужність 303 Вт.
- Один канал навантаження.
- Місце під 2 акумуляторні батареї 12 В/18 А·год.
- Струм заряду акумуляторної батареї 1 А.
- LED-індикація.
- Захист від: короткого замикання, перенапруги, перевантаження, глибокого розряду АКБ.
- Металевий корпус з розмірами 395 / 285 / 165 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 24 В |
| Вихідна потужність | 303 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 18 Ah (2 шт.) |
| Вихідний струм | 10 А |
| Вхідна напруга | AC 190-265 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Робоча температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 395 / 285 / 165 мм |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 1 А |
| Тип ДБЖ | Імпульсний |
| Тип виконання | Металевий корпус |
| Тип захисту | Від короткого замикання, перевантаження, перенапруги, глибокого разряду батарей |
| Тип пристрою | Блок безперебійного живлення |
- Ціна: 4 450 ₴

