Джерело безперебійного живлення PSU-1205LED(P) Kraft

- В наявності
- Код: 41-00041
1 216 ₴
+380 (67) 867-63-29
мобільний Kyivstar
- +380 (50) 362-10-34мобільний Vodafone
- +380 (67) 520-74-00мобільний офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блок безперебійного живлення імпульсний Kraft PSU-1205LED(P) з LED-індикацією, у пластиковому боксі з місцем під акумуляторну батарею 7 Аг, номінальні вихідна напруга/струм 12 В/5 А, вхідна напруга 190-265 В.
Застосування
Здійснює подачу резервного живлення для таких пристроїв як відеокамери, замки електронні, кодові клавіатури, зчитувачі, контролери, сирени, охоронні датчики та інші пристрої, які мають вхідну напругу 12 В.
Ключові властивості
- Вхідна напруга 190-265, 50-60 Гц.
- Номінальна вихідна напруга 12 В, вихідний струм номінальний 5 А, максимальний 6 А.
- Місце під акумуляторну батарею 7 Аг.
- Номінальна потужність 60 Вт.
- Струм заряду акумуляторної батареї 1.2 А.
- LED-індикація.
- Захист від: короткого замикання, підключення невірної полярності АКБ, глибокого розряду АКБ, перевантаження.
- Пластиковий бокс з розмірами 228 / 195 / 78 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідна потужність | 60 Вт |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 7 Ah |
| Вихідний струм | 5 А |
| Вхідна напруга | 190-265 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Розміри | 228 / 195 / 78 мм |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 1.2 А |
| Тип ДБЖ | Імпульсний |
| Тип виконання | Пластиковий бокс |
| Тип захисту | Від глибокого розряду АКБ, короткого замикання, підключення невірної полярності АКБ |
| Тип пристрою | Блок безперебійного живлення |
- Ціна: 1 216 ₴

