Блок живлення KRF-1203PB Kraft 12V/3A

- В наявності
- Код: 43-00004
202 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (67) 867-63-29
мобільний Kyivstar
- +380 (50) 362-10-34мобільний Vodafone
- +380 (67) 520-74-00мобільний офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блок живлення імпульсний Kraft KRF-1203PB, вхідна напруга 150-265 В, вихідна напруга 12 В, вихідний струм 3 А. Металевий перфорований корпус.
Застосування
Імпульсний блок живлення внутрішньої експлуатації використовується для камер відеоспостереження, обладнання систем сигналізації та контролю доступу.
Ключові властивості
- Блок живлення забезпечує підключеному обладнанню подачу напруги в DC 12 В при максимальному навантаженні до 3 А.
- Вхідна напруга становить 150-265 В, 50/60 Гц.
- Для підключення до електромережі використовується клемна колодка.
- Завдяки наявності захисту від короткого замикання і перевантажень блок підвищує працездатність системи, в якій він використовується.
- Регулювання вихідної напруги.
- Світлова індикація.
- Виконаний у металевому перфорованому корпусі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідний струм | 3 А |
| Вхідна напруга | AC 155-265 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Сірий |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Розміри | 110 / 77 / 35 мм |
| Тип виконання | Металевий перфорований корпус |
| Тип захисту | Від короткого замикання, перевантаження |
| Тип пристрою | Блок живлення |
- Ціна: 202 ₴

