Блок живлення KRF-1230PB Kraft 12V/30A

- В наявності
- Код: 43-00011
958 ₴
+380 (67) 867-63-29
мобільний Kyivstar
- +380 (50) 362-10-34мобільний Vodafone
- +380 (67) 520-74-00мобільний офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блок живлення імпульсний Kraft KRF-1230PB, 3 канали навантаження, вхідна напруга 150-265 В, вихідна напруга 12 В, вихідний струм 30 А. Металевий корпус, вентилятор охолодження.
Застосування
Імпульсний блок живлення внутрішньої експлуатації використовується для камер відеоспостереження, обладнання систем сигналізації та контролю доступу.
Ключові властивості
- Блок живлення забезпечує підключеному обладнанню подачу напруги в DC 12 В при максимальному навантаженні до 30 А.
- Вхідна напруга становить 150-265 В, 50/60 Гц.
- Для підключення до електромережі використовується клемна колодка.
- Завдяки наявності захисту від короткого замикання і перевантажень блок підвищує працездатність системи, в якій він використовується.
- Регулювання вихідної напруги.
- Світлова індикація.
- Виконаний у металевому корпусі, наявний вентилятор охолодження.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідний струм | 30 А |
| Вхідна напруга | AC 155-265 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Сірий |
| Кількість каналів навантаження | 3 |
| Розміри | 215 / 115 / 50 мм |
| Тип виконання | Металевий корпус |
| Тип захисту | Від короткого замикання, перевантаження |
| Тип пристрою | Блок живлення |
- Ціна: 958 ₴

