Мікрохвильовий детектор руху та присутності GTV CO-4 HF, макс.1200Вт, кут 360°, IP44, чорний

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: CR-CO4S00-10-HF
1 260 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 867-63-29
мобільний Kyivstar
- +380 (50) 362-10-34мобільний Vodafone
- +380 (67) 520-74-00мобільний офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мікрохвильовий НВЧ-датчик руху та присутності CO-4 HF, max.1200W, IP44, AC220-240V, кут 360*, R 6 м, чорний CR-CO4S00-20-HF
Датчик CO-4 працює на основі мікрохвильової технології, що дає змогу йому забезпечувати високоточне виявлення як присутності, так і переміщення. Цей датчик характеризується підвищеною чутливістю, що дає йому можливість вловлювати навіть незначні рухи, як-от подих нерухомої людини. Ця особливість вигідно відрізняє його від датчиків PIR. CO-4 постає як оптимальне рішення для офісних просторів, бібліотечних зон і будь-яких локацій, де потрібен ефективний контроль відвідуваності, незалежно від часу доби — чи то день, чи то ніч. Використовувані передові технології роблять цей датчик особливо відповідним для застосувань, де важлива висока точність визначення присутності, зокрема, для енергоощадження.
Характеристики CR-CO4S00-10-HF:
- Врізне кріплення: легко встановити, потрібний отвір для монтажу 62-65 мм діаметром.
- Висота монтажу рекомендується: Оптимальні результати досягнуті під час монтажу на висоті 2-4 метри.
- Діапазон виявлення: ефективний робочий радіус до 6 метрів у діаметрі, що забезпечує широке охоплення місцевості.
- Ідентифікація дня й ночі: Датчик регулювання своєї роботи відповідно до рівня освітлення. У режимі «Сонце» датчик може бути увімкнений незалежно від умов освітлення, тоді як у режимі «3» датчик може бути датчик роботи тільки на рівні нижче ніж 3 LUX — ідеальний для нічного використання.
- Регульований час затримки: Регульований, щоб встановити час затримки для вимкнення світла з 10 секунд до 12 хвилин, що дає змогу гнучко керувати світлом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 66 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дальність виявлення руху: | 6 м |
| Живлення | Мережа 220В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP44 |
| Кут огляду | 360 град. |
| Максимальна затримка контролю | 720 сек |
| Максимальна робоча температура | 30 °С |
| Мінімальна затримка контролю | 10 сек |
| Мінімальна робоча температура | -30 °С |
| Потужність | 1200 Вт |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Способи установки | Стельовий |
| Тип датчика | Вбудований |
| Ширина | 76 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Ступінь захисту | IP44 |
| Кут розсіювання | 360° |
| За типом монтажу | Врізний |
| Радіус охоплення | 6м |
| Напруга живлена | 220V |
- Ціна: 1 260 ₴








