Реле напруги однофазне для постійного струму HRN-36 6..30V DC

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: HRN-36
1 912 ₴
Показати оптові ціни- +380 (50) 362-10-34мобільний Vodafone
- +380 (67) 520-74-00мобільний офіс
Реле контролю напруги HRN-36 6-30V DC ELKO EP ETI 2471451
Реле контролю постійного напруження HRN-36 DC 6-30 V виробництва ELKO EP (Чехія) ETI 2471451
Реле HRN-36 призначене для контролю напруги постійного струму в однофазних ланцюгах
Використовується для контролю величини постійного напруження в однофазних ланцюгах.
Живлення від контрольованої напруги.
Контролює перевищення верхнього рівня напруги (Umax) і падіння нижче нижнього рівня напруги (Umin) — відповідно до обраної функції.
Плавне регулювання обох рівнів напруги — нижній рівень
встановлюється в % від верхнього рівня
Регульована затримка часу (для усунення короткочасних провалів і сплесків напруги).
Можливість вибору функцій із пам'яттю стану помилки (Latch/Засувка).
Пам'ять стану помилки може бути скинута керівником входом (R).
Вимірює справжнє середньоквадратичне значення напруги — TRUE RMS.
Це найкомпактніше реле напруги такого роду на ринку. Механічні ручки потенціометрів дають візуально контролювати виставлені значення безпечного діапазону напруги та проводити просте й інтуїтивно зрозуміле налаштування приладу.
Ця модель захистить Ваші електроприлади, чутливі до перепадів напруги. Реле HRN-36 ELKO EP контролює напругу та захищає Ваше обладнання від зниженої та підвищеної напруги. Компактні розміри, висока якість і просте настроювання дають змогу застосовувати цю модель у різноманітних галузях, як у побуті, так і в промисловості, електрощитових зборках, системах АВР, введених і розподільних шафах, у елементах "розумного будинку" та ін.
Для навантажень вище 16 А необхідно використовувати магнітні пускачі, контактори або реле високої потужності.
ТЕХНІЧНІ ПАРАМЕТРИ
- Напруга живлення (і одночасно контрольована напруга) 6-30V DC
- Верхний уровень Umax DC 12..30V.
- Нижній рівень Umin 50-95% від Umax
- Затримка часу (t): 0,5..10
- Вихідний контакт: 1x перемик 16 A/AC1 (AgNi, 4 000 VA).
- У виготовленні 1-МОДУЛЬ, монтаж на DIN рейку.
- Кріплення: DIN рейка EN 60715
- Захист: IP40 з боку лицьової панелі
- Розмір: 90 x 17.6 x 64 мм
- Вага: 86 g
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elko Ep |
| Країна виробник | Чехія |
| Кількість розмикальних контактів | 1 шт. |
| Кількість замикаючих контактів | 1 шт. |
| Похибка вимірювання | 1 % |
| Час спрацьовування | 0.3 сек |
| Перетин проводів, що підключаються | 2.5 кв.мм |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Індикація | Світлова |
| Контроль пропадання фази | Так |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 1 |
| Номінальний струм | 16 А |
| Номінальна робоча напруга постійного струму | 24 В |
| Мінімальна напруга спрацьовування | 6 В |
| Максимальна напруга спрацьовування | 30 В |
| Максимальна потужність | 4000 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити: | 1-стандартний модуль для установки на 35-мм |
| Діапазон регулювання спрацьовування по Umin: | 30-95% від Umax |
| Максимальний струм, А: | 16А |
| Ступінь захисту клем: | IP20 |
| Час спрацьовування реле при зниженні нижче Umin (зниження більш 60В або напруга нижче 140В): | 0,1 c |
| Контроль перевантаження: | Немає |
| Час спрацьовування реле по перевищенню Umах (перевищення до 30В): | 0-10с |
| Ступінь захисту лицьовій панелі: | IP20 |
| Регулювання порога спрацьовування по Umin/Umax: | Незалежна |
| Діапазон регулювання спрацьовування по Umах: | 12..30 |
| Діапазон регулювання часу автоматичного повторного включення: | 0-10с |
| Час спрацьовування реле при зниженні нижче Umin (зниження до 60В): | 0-10с |
| Контроль обриву фаз: | Да |
| Час спрацьовування реле по перевищенню Umах (перевищення більш 30В): | 0-10с |
| Захист від перевищення струму: | Немає |
| Кількість контактів | 1 |
| Напруга живлення | 6-30В DC |
| Наявність вольтметра | Немає |
| Діапазон робочих температур | від -20 до +55°С |
| Конструктивне виконання | На DIN-рейку |
- Ціна: 1 912 ₴



