Світильник аварійний акумуляторний TERNO 3 Вт, IP65, 3 часа

-10%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LD-TERNO3-00
1 930 ₴
1 737 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 867-63-29
мобільний Kyivstar
- +380 (50) 362-10-34мобільний Vodafone
- +380 (67) 520-74-00мобільний офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник світлодіодний аварійний GTV TERNO, 3 Вт, 250 лм, 6400K, AC220-240В, IP65, 3 години, дворежимний із кнопкою TEST
Аварійний світильник TERNO — це сучасне світлодіодне рішення, розроблене для ефективного функціонування в системах аварійного й евакуаційного освітлення. Його міцний корпус і накладний монтаж забезпечують універсальність і простоту встановлення в різноманітних умовах. Цей світильник оптимальний для позначення евакуаційних маршрутів у громадських будівлях, офісах, освітніх установах і на промислових об'єктах. Завдяки чіткій індикації шляхів ехолоди, він гарантує безпеку та орієнтування в екстрених ситуаціях.
Режими роботи світильника TERNO:
- Постійне освітлення: У цьому режимі світильник отримує живлення безперервно та забезпечує освітлення як за наявності, так і без основного електропостачання.
- Аварійне освітлення (енергоощадне): Світильник вмикається винятково у разі вимкнення основного електроживлення. Це економне рішення для забезпечення освітлення в екстрених ситуаціях.
- Настроюване керування: Можливість керування роботою світильника за наявності основного електроживлення здійснюється через зовнішній вимикач. Це дає користувачеві повний контроль над увімкненням і вимкненням пристрою.
- Функція перевірки (TEST): Для забезпечення надійності та безпеки світильник TERNO обладнаний кнопкою TEST. Вона дає змогу швидко та легко переконатися в коректній роботі пристрою.
Характеристики світильника LD-SAHER3-DUO:
- Виробник GTV
- Температура світла 6400K
- Потужність 3W
- Колір світла Білий
- Напруга живлення 220-240V
- Розмір 350/117/60 мм
- Ступінь захисту IP65
- Гарантійний термін 5 років
- Заявлений термін експлуатації 40000 год
- Світловий потік 240Lm
- Тип аварийный
- Особливості 3 години автономної роботи
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Застосування освітлення | Освітлення безпеки, Резервне освітлення, Евакуаційне освітлення, Для внутрішніх приміщень |
| Колір корпусу | Білий |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 3 Вт |
| Режим роботи | Аварійний |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Світильник |
| Час роботи в аварійному режимі | 3 годин |
| Розміри | |
| Висота | 117 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 30 град. |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Додаткова комплектація | |
| Піктограма | Ні |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 250 лм |
- Ціна: 1 737 ₴




