Реле напруги однофазне HRN-31 48-276 AC/DC

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: HRN-31
1 733 ₴
Показати оптові ціни- +380 (50) 362-10-34мобільний Vodafone
- +380 (67) 520-74-00мобільний офіс
Реле контролю напруги HRN-31 48-276V AC/DC ELKO EP ETI 2471450
Реле контролю однофазної напруги HRN-31 AC/DC 48-276 V виробництва ELKO EP (Чехія) ETI 2471450
Реле HRN-31 призначене для контролю напруги змінного або постійного струму в однофазних ланцюгах
• Джерело живлення від регульованої напруги.
• Відстежує перевищення верхнього рівня напруги (Umax) і зниження нижнього рівня напруги (Umin) відповідно до обраної функції.
• Плавне настроювання обох рівнів напруги — нижній рівень Umin встановлюється в % від верхнього рівня Umax.
• Регульована тимчасова затримка (для усунення короткочасних перепадів і піків напруги).
• Можливість вибору функцій із пам'яттю станів помилок (Latch). • Пам'ять стану помилки може бути скинута за допомогою керівного входу (R).
• Вимірює фактичне ефективне значення напруги — TRUE RMS.
Це найкомпактніше реле напруги такого роду на ринку. Механічні ручки потенціометрів дають візуально контролювати виставлені значення безпечного діапазону напруги та проводити просте й інтуїтивно зрозуміле налаштування приладу.
Ця модель захистить Ваші електроприлади, чутливі до перепадів напруги. Реле HRN-31 ELKO EP контролює напругу та захищає Ваше обладнання від зниженої та підвищеної напруги. Компактні розміри, висока якість і просте настроювання дають змогу застосовувати цю модель у різноманітних галузях, як у побуті, так і в промисловості, електрощитових зборках, системах АВР, введених і розподільних шафах, у елементах "розумного будинку" та ін.
Для навантажень вище 16 А необхідно використовувати магнітні пускачі, контактори або реле високої потужності.
ТЕХНІЧНІ ПАРАМЕТРИ
- Напруга живлення (і одночасно контрольована напруга) AC 48-276 V AC/DC
- Верхний уровень Umax AC/DC 160 – 276 V.
- Нижній рівень Umin 30-95% від Umax
- Затримка часу (t): 0,5..10
- Вихідний контакт: 1x перемик 16 A/AC1 (AgNi, 4 000 VA).
- У виготовленні 1-МОДУЛЬ, монтаж на DIN рейку.
- Кріплення: DIN рейка EN 60715
- Захист: IP40 з боку лицьової панелі
- Розмір: 90 x 17.6 x 64 мм
- Вага: 86 g
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elko Ep |
| Країна виробник | Чехія |
| Кількість розмикальних контактів | 1 шт. |
| Кількість замикаючих контактів | 1 шт. |
| Похибка вимірювання | 1 % |
| Час спрацьовування | 0.3 сек |
| Перетин проводів, що підключаються | 2.5 кв.мм |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Індикація | Світлова |
| Контроль пропадання фази | Так |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 1 |
| Номінальний струм | 16 А |
| Номінальна напруга котушки | 230 В |
| Номінальна робоча напруга постійного струму | 230 В |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Мінімальна напруга спрацьовування | 48 В |
| Максимальна напруга спрацьовування | 276 В |
| Максимальна потужність | 4000 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити: | 1-стандартний модуль для установки на 35-мм |
| Частота мережі: | 48–52Гц |
| Діапазон регулювання спрацьовування по Umin: | 30-95% від Umax |
| Максимальний струм, А: | 16А |
| Ступінь захисту клем: | IP20 |
| Час спрацьовування реле при зниженні нижче Umin (зниження більш 60В або напруга нижче 140В): | 0,1 c |
| Контроль перевантаження: | Немає |
| Номінальна напруга (фазна): | 220В |
| Час спрацьовування реле по перевищенню Umах (перевищення до 30В): | 0-10с |
| Ступінь захисту лицьовій панелі: | IP20 |
| Регулювання порога спрацьовування по Umin/Umax: | Незалежна |
| Діапазон регулювання спрацьовування по Umах: | 160..276V |
| Діапазон регулювання часу автоматичного повторного включення: | 0-10с |
| Час спрацьовування реле при зниженні нижче Umin (зниження до 60В): | 0-10с |
| Контроль обриву фаз: | Да |
| Час спрацьовування реле по перевищенню Umах (перевищення більш 30В): | 0-10с |
| Захист від перевищення струму: | Немає |
| Кількість контактів | 1 |
| Напруга живлення | 48 – 276 V AC/DC |
| Наявність вольтметра | Немає |
| Діапазон робочих температур | від -20 до +55°С |
| Конструктивне виконання | На DIN-рейку |
- Ціна: 1 733 ₴





