Реле напруги в розетку CATA 4000W

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: CT-9187
620 ₴
576,60 ₴
Показати оптові ціни- +380 (50) 362-10-34мобільний Vodafone
- +380 (67) 520-74-00мобільний офіс
Реле напруги в розетку CATA CT-9187 4000W
Реле напруги CATA CT-9187 призначено для відключення побутової та промислової 1-фазної навантаження 220 В, 50 Гц потужністю до 4 кВт (до 16 А) при неприпустимих коливаннях напруги в мережі з автоматичним повторним включенням (надалі АПВ) після відновлення параметрів мережі.
CATA CT-9187 відображає діюче значення вхідної напруги, стан аварії та стан вихідного реле.
Реле працює в діапазоні 150–280 В і дозволяє підлаштувати пороги спрацювання під реальні умови мережі: нижню межу в межах 150–210 В, верхню — 230–280 В. Це дає змогу використовувати його як у стабільних, так і в проблемних електромережах. Особливо в умовах постійного відключення світла та перевантажень мереж.
Максимально допустиме навантаження становить до 4000 Вт, однак для стабільної та довговічної роботи рекомендовано підключати один прилад потужністю до 2,5 кВт. Реле призначене для захисту конкретного пристрою, а не для роботи з подовжувачами чи кількома споживачами одночасно.
CATA CT-9187 — це простий спосіб зберегти холодильник, пральну машину, телевізор або іншу чутливу техніку від поломок, пов’язаних із нестабільною напругою, без втручання в електропроводку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CATA |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація | Цифрова |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дисплей | Так |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна робоча температура | -35 град. |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип монтажу | У розетку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 54 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна напруга спрацьовування | 280 В |
| Максимальна потужність | 4000 Вт |
| Мінімальна напруга спрацьовування | 150 В |
| Номінальна напруга котушки | 220 В |
| Номінальний струм | 16 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 576,60 ₴




