NDR-75W-24V Блок живлення на дин рейку
  • Готово до відправки
  • Код: NDR-75-24
мобільний Kyivstar
    мобільний Vodafone
    мобільний офіс
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Готово до відправки
мобільний Kyivstar
    мобільний Vodafone
    мобільний офіс
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блок живлення на один рейку для розміщення в електричному щиті. Широкий діапазон вхідної напруги 90-264 VAC. Вихідні параметри: напруга 24V DC, максимальний вихідний струм 3.1 A, потужність 75W. У блоці є регулювання вихідної напруги 22-26V. Металевий корпус із сіткою в нижній і верхній сторонах для пасивного охолодження, передня панель із пластику. Розміри 32x125x102 мм. Захист від перевантаження, перегрівання, перевищення вихідної напруги та короткого замикання на виході. Для дотримання температурного режиму роботи необхідно забезпечити вільний простір навколо джерел живлення. Гарантія 3 роки.
Основні
ВиробникMean Well
Країна виробникКитай
Вихідна напруга24 В
Вихідна потужність76.8 Вт
Вихідний струм, не більше3.2 А
Гарантійний термін24 міс
Гвинтове приєднанняТак
Захист від перевантаженняТак
Кількість фаз1
Максимальна вхідна напруга264 В
Максимальна робоча температура70 град.
Матеріал корпусуПластик, Метал
Мінімальна вхідна напруга90 В
Мінімальна робоча температура-20 град.
Ступінь захисту IP20
Тип блоку живленняІмпульсний
Тип корпусуНапівгерметичний
Тип монтажуНа DIN рейку
Тип стабілізаціїЗа напругою
Габаритні розміри
Висота125 мм
Довжина32 мм
Ширина102 мм