Upower UDPV-60W-24V - Вологозахищений блок живлення IP67 24В 60Вт

- В наявності
- Код: a020016
1 133 ₴
+380 (67) 867-63-29
мобільний Kyivstar
- +380 (50) 362-10-34мобільний Vodafone
- +380 (67) 520-74-00мобільний офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вологозахищений блок живлення з гальванічною розв'язкою для світлодіодних виробів. Вхідна напруга 90-264 VAC. Вихідні параметри: 24 вольт, 2,5 А, потужність 60 Вт. Вбудований PFC >0,5. Герметичний пластиковий корпус IP 67. Робоча температура -30 +70 C. Габаритні розміри довжина 162 мм, ширина 42,5 мм, висота 34 мм. Гарантійний термін 3 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arlight |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна напруга | 24 В |
| Вихідна потужність | 60 Вт |
| Вихідний струм, не більше | 2.5 А |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| ККД, не менше | 95 % |
| Максимальна вхідна напруга | 264 В |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна вхідна напруга | 90 В |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип корпусу | Герметично закритий |
| Тип стабілізації | За напругою |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 34 мм |
- Ціна: 1 133 ₴


