Супорт Zamak UNICA 2 модуля

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: NU7002
58 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (67) 867-63-29
мобільний Kyivstar
- +380 (50) 362-10-34мобільний Vodafone
- +380 (67) 520-74-00мобільний офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
NU7002 — це суппорт для монтажу вимикачів і розеток New Unica от Schneider Electric.
-
Геометричні параметри: ширина — 75 мм, висота — 75 мм, глибина — лише 11,2 мм.
-
Маса виробу становить 0,033 кг.
-
Конструкція супорту передбачає наявність 2 модулів.
-
Монтується за допомогою гвинтів або монтажних скоб, надаючи вибір варіанту кріплення.
Як преміальний продукт, що відповідає принципам екологічності, цей пристрій є зразком екологічного виробництва. У його складі повністю немає як ртуті, так і важких металів, що вчергове підтверджує турботу виробника як про довкілля, так і про ваш добробут.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вага | 3.3 г |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 11 мм |
| Ширина | 75 мм |
- Ціна: 58 ₴


