Прожектор GTV LUMOS II, датчик руху, сонячна панель, 2000Lm, 2x2600mAh, 6400K, IP65, зарядний, чорний

-2%
- Готово до відправки
- Код: LD-LUMOSII-3000-64
1 890 ₴
1 852,20 ₴
+380 (67) 867-63-29
мобільний Kyivstar
- +380 (50) 362-10-34мобільний Vodafone
- +380 (67) 520-74-00мобільний офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасний світлодіодний прожектор на сонячних батареях з неймовірною продуктивністю та надійністю. Прожектор призначений для забезпечення зовнішнього освітлення на довгі роки, гарантуючи не тільки відмінну освітленість, але і економію електроенергії. Його можна закріпити на стіні або фасаді. Принцип роботи: Коли світить сонце, сонячна панель заряджає акумулятори, а світлодіодний освітлювальний прилад вимикається (не світить). При заході сонця панель перестає заряджати акумулятор, світлодіодний освітлювальний прилад переходить в нічний режим, керований датчиком руху. При виявленні руху світлодіод починає загорятися і тримає його включеним протягом встановленого часу (близько 20 секунд), потім вимикається. Якщо датчик фіксує рух під час освітлення, час освітлення зараховується повторно. Яскравість світла залежить від рівня заряду акумулятора і встановлених робочих параметрів. Прожектор має сонячну панель з напругою 5,5В. Прожектор має вимикач, який відключає світильник, сонячна панель ще має можливість заряджати акумулятор. Прожектор оснащений двома змінними літій-іонними акумуляторами ємністю 2600 мАг кожен. Завдяки цьому, у разі невеликої кількості сонячного світла, акумулятор можна заряджати за допомогою спеціального зарядного пристрою. Тип акумулятора: 18650 3,7 В 2600 мА 9,62 Вт·год. Це вкрай практичне рішення, що дозволяє використовувати свытильник навіть в місцях, де немає доступу до традиційного джерела живлення. Завдяки сонячній енергії ви можете насолоджуватися незалежним освітленням у будь-якому місці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 2x2600mAh |
| Гарантійний термін | 36м |
| Колір | Чорний |
| Радіус охоплення | 6м |
| Розмір | 245х220мм |
| Світловий потік | 3000Lm |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Температура світла | 6400K |
| Кут розсіювання | 120° |
- Ціна: 1 852,20 ₴





