Світильник врізний GTV MATIS PLUS 19W, 4000K, IP20, 120°, білий (LD-MAW19W-NBP)

-13%
- Готово до відправки
- Код: LD-MAW19W-NBP
560 ₴
487,20 ₴
+380 (67) 867-63-29
мобільний Kyivstar
- +380 (50) 362-10-34мобільний Vodafone
- +380 (67) 520-74-00мобільний офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наша компанія - офіційний дистриб'ютор світлодіодної продукції польської торгової марки GTV. Вся продукція має європейські сертифікати якості і проведена з дотриманням вимог Європейського союзу. Також вся продукція GTV має сертифікати УкрСЕПРО. Світильники GTV lighting є ідеальним рішенням для освітлення офісів, ресторанів, SPA-салонів і торгових об'єктів, в яких потрібен тривалий термін служби і низьке енергоспоживання. Енергоефективні світильники дуже часто використовуються інвесторами для освітлення різних громадських приміщень.Світильники добре підійдуть для сучасного інтер'єру в стилі лофт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Врізний отвір, мм | 202-205 |
| Гарантійний термін | 24м |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір світла | Нейтральний |
| Місце встановлення | Стеля |
| Напруга живлена | 220V |
| Потужність | 19 Вт/м |
| Розмір | 224х224х22мм |
| Світловий потік | 1520Lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Температура світла | 4000K |
| Форма світильника | Квадрат |
- Ціна: 487,20 ₴

