Меблева розетка GTV SLIDE 60мм, 1x гніздо schuko, 1xUSB-С 2.4A, срібний, кабель 1,9 м

-9%
- Готово до відправки
- Код: AE-BPW1S1UCH-51N
1 993 ₴
1 813,63 ₴
+380 (67) 867-63-29
мобільний Kyivstar
- +380 (50) 362-10-34мобільний Vodafone
- +380 (67) 520-74-00мобільний офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
GTV AE-BPW1S1UCH-51N
Меблева розетка SLIDE 60 мм, 1 шт. GN Schuko, USB A+C 3,4 А, неіржавка сталь, кабель 1,9 м
Компактна конструкція ідеально підходить для ситуацій, коли немає місця для стандартного подовжувача. Цей подовжувач допоможе підтримувати лад будь-де. Він обладнаний однією розеткою й одним USB-портом 5 В/2 А, який можна закрити зсувною кришкою, коли він не використовується. Встановлення на стільницю неймовірно просте — досить просвердлити отвір діаметром 60 мм, вставити подовжувач і закріпити його пластиковим кільцем. До комплекту входить мережевий шнур завдовжки 1,5 м.
- Оздоблення з матової сталі;
- Зсувна кришка;
- USB-порт для заряджання мобільних пристроїв 5 В/2,4 А;
- Діаметр монтажного отвору 60 мм;
- Довжина шнура живлення — 190 см.
Технічні характеристики вироби
- Діаметр [мм] 60
- Довжина кабелю з вилкою [м] 1.9
- Тип розетки Шуко
- USB [В, А] 3.4А
- Виробник Польща SA, ул. Przejazdowa 21, 05-800 Прутув, Польща, info@gtv.com.pl +48 22 444 75 00
- Клас захисту від ураження електричним струмом ІІ
- клас захисту IP 20
- Колір неіржавка сталь
- Матеріал матеріал
- Напруга живлення [В, Гц] 220-240, AC, 50-60
- Максимально допустиме навантаження [Вт] 3600
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Країна виробник | Польща |
| Вихідна розетка | Євро |
| Вхідна вилка | Євро |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина дроту | 1.9 м |
| Довжина шнура | 1.9 м |
| Заземлення | Так |
| Захисна кришка | Так |
| Зовнішня розетка | Так |
| Колір корпусу | Срібний |
| Кількість вихідних розеток | 1 шт. |
| Кількість жил | 3 |
| Мережевий роз'єм | Так |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип подовжувача | Подовжувач |
| Технічні характеристики | |
| Напруга | 230 В |
| Номінальний струм | 16 А |
| Потужність навантаження | 3600 Вт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діапазон робочої напруги | 220-240V |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість гнізд, 220V | 1 |
| Матеріал | Алюміній/пластик |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип | Розеткові блоки |
| Тип кріплення | Прихований |
- Ціна: 1 813,63 ₴










