Лампа GTV LED C30L, 3000K, E14, 6W (LD-SMGC30L-60)

-1%
- Готово до відправки
- Код: LD-SMGC30L-60
71 ₴
70,29 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (67) 867-63-29
мобільний Kyivstar
- +380 (50) 362-10-34мобільний Vodafone
- +380 (67) 520-74-00мобільний офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наша компанія - офіційний дистриб'ютор світлодіодної продукції польської торгової марки GTV. Вся продукція має європейські сертифікати якості і виготовлена з дотриманням вимог Європейського союзу. Також вся продукція GTV має сертифікати УкрСЕПРО. Світлодіодна лампочка світить до 40 000 годин, тоді як традиційна послужить лише до 1000 годин. Світлодіод втрачає світловий потік повільно. Він розрахований на 20 000 циклів увімкнення/вимкнення. Світлодіодні джерела світла в першу чергу енергозберігаючі - вони споживають в кілька разів менше енергії, ніж традиційні лампочки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Країна виробник | Польща |
| Цоколь | E14 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору | ≥80 |
| Ватажний еквівалент [W=W] | 6,0=43 |
| Вчасто (сек) | <0.1 |
| Гарантійний термін | 24м |
| Додаткова інформація | C30L |
| Енергетичний клас | F |
| Заявлений термін служби | до 40000год |
| Коефіцієнт потужності PF | >0.5 |
| Колір колби | Білий |
| Колір світла | Теплий |
| Напруга [В] | 180-250 |
| Напруга живлена | 220V |
| Потужність | 6 Вт/м |
| Потужність джерела світла або пристрою [W] | 6 |
| Сертифікат CE | tak |
| Сертифікат EAC | tak |
| Струм живлення | Змінний струм |
| Температура світла | 3000K |
| Тип патрона | Е14 |
| Форм-фактор | C30 |
| Форма лампи | Свічка |
| Функції | Неяскравий |
| Частота [Hz] | 50-60 |
- Ціна: 70,29 ₴

