Диференціальний автоматичний вимикач ENERGIO SP-L 1P+N C 10 А 6 кА

-10%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: SP-PLC10
402 ₴
361,80 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 867-63-29
мобільний Kyivstar
- +380 (50) 362-10-34мобільний Vodafone
- +380 (67) 520-74-00мобільний офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диференціальний автоматичний вимикач ENERGIO SP-L 1P+N C 10 А 6 кА SP-PLC10
Диференціальний автоматичний вимикач SP-PLC10 є пристроєм, в одному корпусі якого об'єднані функції однополюсного автоматичного вимикача 10 А з характеристикою C і захисні властивості 2хполісного ПЗВ 10А з струмом витоку 30 мА АС.
Отже, диференціальний автоматичний вимикач ENERGIO SP-L 1P+N C 10 А 6 кА захищає як від перевантаження та короткого замикання, так і від витоку на землю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energio |
| Комутаційна зносостійкість | 1000 циклів |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Максимальний перетин дроту | 25 кв. мм |
| Механічна зносостійкість | 6000 циклів |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип ПЗВ | Вимикач |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 74 мм |
| Довжина | 77 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Технічні характеристики | |
| Кількість полюсів | 2 шт. |
| Нейтраль | Так |
| Номінальна вимикаюча здатність (Icn) | 6000 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Номінальний відключаючий диференціальний струм | 30 мА |
| Номінальний струм | 10 А |
| Тип спрацьовування ПЗВ | Електронний |
| Умови використання | АС |
| Частота струму | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Часова характеристика: | C |
| Матеріал | Корпус не підтримувальний горіння, Корпус не пидтрим |
| Механічна зносостійкість (циклів): | 10000 |
| Момент затягування гвинтів: | до 2.8Нм |
| Монтаж | На Din-рейку |
| Номінальна напруга, Un: | 230 В |
| Номінальний струм, In: | 10А |
| Вимикальний диференціальний струм: | 30 мА |
| Переріз проводу: | 4-25 мм2 |
| Стандарти та сертифікати: | ДСТУ EN 61009-1, УкрСЕПРО, ДСТУ EN 61009-1. УкрСЕПРО |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Тип | AC Електронний, AC Електроній |
| Експлуатаційна температура: | от -25 до +55 °С |
| Електрична зносостійкість (циклів): | 6000 |
- Ціна: 361,80 ₴

