Рамка четверна ABB FUTURE біла 1724-184K-500

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 2CKA001754A4238
1 326 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 867-63-29
мобільний Kyivstar
- +380 (50) 362-10-34мобільний Vodafone
- +380 (67) 520-74-00мобільний офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рамка четверна ABB Busch Jaeger FUTURE LINEAR белая 1724-184K-500
Четверна рамка ABB Busch Jaeger FUTURE LINEAR біла 1724-184K-500 2CKA001754A4238
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ABB |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір корпусу | Білий |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 11 мм |
| Ширина | 293 мм |
- Ціна: 1 326 ₴



