Вимикач 1-кл. Zenit антрацит N2201 AN

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 2CLA220100N1801
279 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 867-63-29
мобільний Kyivstar
- +380 (50) 362-10-34мобільний Vodafone
- +380 (67) 520-74-00мобільний офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABB |
| Країна виробник | Іспанія |
| Колір кнопки | Антрацит |
| Колір корпусу | Антрацит |
| Кількість клавіш | 1 шт. |
| Напруга | 250 В |
| Номінальний струм | 16 А |
| Перетин проводів, що підключаються | 2.5 кв.мм |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 44 мм |
| Ширина | 44 мм |
- Ціна: 279 ₴




