Розетка Future/DINASTY/Carat/Axcent біла 20 EUC-84-500

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 2CKA002011A6207
291 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 867-63-29
мобільний Kyivstar
- +380 (50) 362-10-34мобільний Vodafone
- +380 (67) 520-74-00мобільний офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розетка із заземленням ABB Future/DINASTY/Carat/Axcent біла 20 EUC-84-500
Розетка із заземленням ABB Busch-Jaeger для серій Future, DINASTY, Carat, Axcent колір білий 20 EUC-84-500 2CKA002011A6207
Характеристики розетки ABB 20 EUC-84-500:
- Тип монтажу: Вбудований
- Заземлювальний контакт: Є, для використання електроприладів із класом електробезпеки I
- Матеріал панелі: Термопласт
- Напруга, В: 250
- Ступінь захисту, IP: 20
- Схема увімкнення: Силова розетка для тридротової лінії (з заземлювальним контактом)
- Струм, А: 16
- Колір: білий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABB |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 71 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Колір | Білий |
| Тип монтажу | Внутрішній |
| Ширина | 71 мм |
| Кількість полюсів | 2 |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна робоча напруга | 250 |
| Матеріал корпусу | Термопластик |
| Номінальна сила струму | 16 А |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Тип силового роз'єму | Розетка |
| Частота струму | 50 |
| Додаткові характеристики | |
| Заземлення | Так |
| Нейтраль | Да |
| Переріз проводів, що підключаються | 2.5 кв. мм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
- Ціна: 291 ₴



