Світильник Led Twins (Накладний), 9 W (6W+3W), Ip20, 3000 K 3 Режими GTV

-20%
- Готово до відправки
- Код: LD-TWN09W-CB
426 ₴/од.
340,80 ₴/од.
+380 (67) 867-63-29
мобільний Kyivstar
- +380 (50) 362-10-34мобільний Vodafone
- +380 (67) 520-74-00мобільний офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Накладний світильник GTV LED TWINS, 9W (6W+3W), IP20, 3000 K 3 режими LD-TWN09W-CB
Характеристики LD-TWN09W-CB
- Виробн
Уся продукція має європейські сертифікати якості та вироблена з дотриманням вимог Європейського Союзу. Також вся продукція GTV має сертифікати УкрСЕПРО.
Світильники GTV lighting являють собою ідеальне рішення для освітлення офісів, ресторанів, SPA-салонів і торгових об'єктів, у яких потрібен тривалий термін експлуатації та низьке енергоспоживання. Енергоефективні світильники дуже часто використовуються інвесторами для освітлення різних громадських просторів. Світильники добре підійдуть для сучасного інтер'єру в стилі лофт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Колірна температура | 3000К |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Світловий потік | 640 лм |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 14.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Джерело світла | LED module |
| Діаметр, мм | 147 |
| Колір корпусу | Білий |
| Місце встановлення | Стель |
| Напруга живлення | 220V |
| Потужність | 9 Вт/м |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Температура світла | 3000K |
| Тип | Настінно-стельовий світильник |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип світильника | Стельовий |
| Форма | Круглий |
| Колір світла | Теплий |
- Ціна: 340,80 ₴/од.


