Світильник Sensa Mini, Алюміній, Gu10, 64Х115, Круглий, Чорний GTV

-30%
- Готово до відправки
- Код: OS-SENM5081OKCZ-00
496 ₴/од.
347,20 ₴/од.
+380 (67) 867-63-29
мобільний Kyivstar
- +380 (50) 362-10-34мобільний Vodafone
- +380 (67) 520-74-00мобільний офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник Sensa Mini, Алюміній, Gu10, 64Х115, Круглий, Чорний GTV OS-SENM5081OKCZ-00
Уся продукція має європейські сертифікати якості та вироблена з дотриманням вимог Європейського Союзу. Також вся продукція GTV має сертифікати УкрСЕПРО.
Світильники GTV lighting являють собою ідеальне рішення для освітлення офісів, ресторанів, SPA-салонів і торгових об'єктів, у яких потрібен тривалий термін експлуатації та низьке енергоспоживання. Енергоефективні світильники дуже часто використовуються інвесторами для освітлення різних громадських просторів. Світильники добре підійдуть для сучасного інтер'єру в стилі лофт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Чорний |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 30 Вт |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | GU10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 11.5 мм |
| Діаметр | 6.4 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал | Метал |
| Місце встановлення | Стель |
| Напруга живлення | 220V |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма | Круглий |
| Цоколь | GU10 |
- Ціна: 347,20 ₴/од.


