Світильник Aero, Алюміній, 70X100, Ip20, Круглий, Білий (Os-Aerd20W-10) GTV

-14%
- Готово до відправки
- Код: OS-AERD20W-10
595 ₴/од.
511,70 ₴/од.
+380 (67) 867-63-29
мобільний Kyivstar
- +380 (50) 362-10-34мобільний Vodafone
- +380 (67) 520-74-00мобільний офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник стельовий AERO, алюміній, 70 × 100 мм, IP20, макс., 20 Вт, круглий, білий
OS-AERD20W-10
ify">Чисто білий накладний стельовий світильник із привабливим золотим відбивачем, який можна використовувати як джерело світла для будь-якого джерела світла на базі GU10 потужністю до 20 Вт. Простий монтаж. Всі інструкції наведені в короткому, легко читаному посібнику з експлуатації, а необхідні компоненти входять до комплекту. На надійну, перевірену конструкцію надається 3-річна гарантія.
Уся продукція має європейські сертифікати якості та вироблена з дотриманням вимог Європейського Союзу. Також вся продукція GTV має сертифікати УкрСЕПРО.
Світильники GTV lighting являють собою ідеальне рішення для освітлення офісів, ресторанів, SPA-салонів і торгових об'єктів, у яких потрібен тривалий термін експлуатації та низьке енергоспоживання. Енергоефективні світильники дуже часто використовуються інвесторами для освітлення різних громадських просторів. Світильники добре підійдуть для сучасного інтер'єру в стилі лофт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 20 Вт |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | GU10 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 10 см |
| Діаметр | 7 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Місце встановлення | Стель |
| Напруга живлення | 220V |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Форма | Круглий |
| Цоколь | GU10 |
| Основні | |
| Матеріал | Метал |
- Ціна: 511,70 ₴/од.


