Світильник Aveiro Bis, Алюміній, 80X90, Ip20, Круглий, Білий (Os-Avb8090Ok1-10) GTV

-2%
- Готово до відправки
- Код: OS-AVB8090OK1-10
598 ₴/од.
586,04 ₴/од.
+380 (67) 867-63-29
мобільний Kyivstar
- +380 (50) 362-10-34мобільний Vodafone
- +380 (67) 520-74-00мобільний офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник стельовий AVEIRO BIS, max.,250V, 50/60Hz, 80×90 мм, IP20, max 20Wкруглий, білий OS-AVB8090OK1-10
У сучасному інтер'єрі стельові поверхневі світильники займають керівну позицію впродовж багатьох сезонів. Світильник Aveiro можна спрямувати вертикально вниз або по діагоналі, щоб освітити будь-який простір. Завдяки своїй мінімалістичній формі він може використовуватися як додаткове освітлення в офісах, готелях, кабінетах і сімейних вітальнях; його можна використовувати з будь-яким джерелом світла на базі GU10; важливо, що його потужність не має перевищувати 20 Вт; і він може використовуватися як джерело світла для різних освітлювальних приладів. Збирання дуже просте, всі інструкції дані в зручному для читання вигляді, а необхідні компоненти входять до комплекту. На надійну, перевірену часом конструкцію надається трирічна гарантія.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 20 Вт |
| Спрямоване світло | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип | Світильник настінно-стельовий |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | GU10 |
| Основні | |
| Колір корпусу | Білий |
| Цоколь | GU10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Алюміній |
| Місце встановлення | Стель |
| Напруга живлення | 220V |
| Ступінь захисту | IP20 |
- Ціна: 586,04 ₴/од.


