Подовжувач вбудований Soft 2X-гн. Schuko, 2Xusb 2.1 A 5V, Дріт 1.5 м, Чорний (Ae-Pbsuc2Gs-20N) GTV

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: AE-PBSUC2GS-20N
2 630 ₴/од.
Показати оптові ціни- +380 (50) 362-10-34мобільний Vodafone
- +380 (67) 520-74-00мобільний офіс
Подовжувач врізний прямокутний SOFT, 2xSCHUKO, 2xUSB/5V, вилка дріт 1,5 м, чорний AE-PBSUC2GS-20N
Настільний подовжувач для розеток і USB GTV, вбудований Soft чорний. Монтується в стіл або іншу поверхню, у не робочому положенні кришка блока розміщена на одному рівні зі стільницею. За потреби блок легко відкривається натисканням на кнопку, і всі розетки доступні для використання. Ідеальне рішення для комфортного та зручного робочого місця, кабінетів, кухонь тощо. Форма: прямокутна
Компактна конструкція ідеально підходить для використання там, де бракує місця для встановлення стандартного адаптера. Він досить універсальний, щоб встановлювати його на стільниці, кухонні столи та робочі столи. Подовжувачі дають змогу підтримувати лад в офісах, кухнях і майстернях. Сатиноване оздоблення забезпечує елегантність і комфорт. Стільниця легко встановлюється. Виріб постачається із півтораметровим шнуром живлення.
Кількість електричних розеток: 2Кількість роз'ємів USB: 2 (5V/2A)
Тип гнізда: Schuko
Ступінь захисту: IP 20
Максимальне навантаження, W: 3600
Номінальна напруга, V: 220-240 V 50-60Hz
Довжина дроту: 1.5 м (у комплекті)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Країна виробник | Польща |
| Тип подовжувача | Розгалужувач |
| Кількість вихідних розеток | 4 шт. |
| Вихідна розетка | Євро |
| Колір корпусу | Чорний |
| Заземлення | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина дроту | 1.5 м |
| Технічні характеристики | |
| Напруга | 230 В |
| Номінальний струм | 16 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність навантаження | 3600 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Розеткові блоки |
| Тип кріплення | Прихований |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Матеріал | Алюміній/пластик |
| Країна реєстрації бренда | Польща |
| Кількість гнізд, 220V | 2 |
| Діапазон робочої напруги | 220-240V |
- Ціна: 2 630 ₴/од.




