Світильник Leon, 35W, Ip40, 40000K, Підвісний/Стельовий, Чорний GTV

- Готово до відправки
- Код: LD-LE35WC-NB
5 501 ₴/од.
4 730,86 ₴/од.
- +380 (50) 362-10-34мобільний Vodafone
- +380 (67) 520-74-00мобільний офіс
Світлодіодний світильник LEON, 35 Вт, 3200 лм, AC220-240В, 50/60 Гц, 120°, IP40, 4000 K, підвісний/стельовий, чорний
LD-LE35WC-NB
Стельовий світильник Leon — футуристичний шарм
Світлодіодні стельові світильники Leon — це сучасна колекція, створена для елегантного доповнення сучасних інтер'єрів завдяки продуманому дизайну, лаконічним формам і тому, що немає надмірностей. Мінімалістичний вигляд дає змогу світлодіодному стельовому світильнику Leon гармонійно поєднуватися з будь-яким стилем. Універсальність світильника забезпечує його застосування в різних інтер'єрних рішеннях.
Світлодіодний стельовий світильник Leon — це економне освітлення з вбудованим нейтральним джерелом світла. Широкий кут розсіювання робить його ідеальним для освітлення кухні, обіднього столу або сучасного офісу.
Алюмінієвий стельовий світильник — це втілення продуманих рішень: функціональність у поєднанні з чудовими характеристиками, прості та витончені лінії, матове покриття й вибір із двох класичних кольорів — білого та чорного. Він чудово прикрашає й освітлює будь-яке приміщення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Джерело світла | LED module |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 4000К |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 35 Вт |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр, мм | 419 |
| Заявлений термін експлуатації | 40000 час |
| Індекс передавання кольору (Ra) | > 80 |
| Матеріал | Алюміній |
| Місце встановлення | Стель |
| Напруга живлення | 220V |
| Світлова видатність, Lm/W | 91 |
| Ступінь захисту | IP40 |
| Температура світла | 4000K |
| Форма | Круглий |
| Колір світла | Нейтральний |
- Ціна: 4 730,86 ₴/од.


