Програмований смарт-контролер для адресних LED-стрічок T-1000S

- Готово до відправки
- Код: T-1000S
1 500 ₴
- +380 (50) 362-10-34мобільний Vodafone
- +380 (67) 520-74-00мобільний офіс
Програмований смарт-контролер для адресних LED-стрічок T-1000S+SD-карта
Програмовний LED SMART контролер T-1000S ПРЕДНАЗНАЧЕН ДЛЯ ЗБЕРІГАННЯ ЗВЕТАДИНАМІЧНИХ ЕФЕКТІВ У РЕКЛАМНИХ КОНСТРУКЦІЯХ, ДИЗАЙНЕРСКОГО ОФОРМЛЕННЯ АРХІТКТУРНИХ СООРВАННЯ, ІНТЕР'ЄРНОЇ ПІДСВІТКИ І ПР.
Система кольору може реалізувати 32-256 відтінків на кожен колір, оброблення, підтримка програмного забезпечення (Гамма) корекції.
Підтримують всі різні умови, оброблення спеціальною форми.
З одного вихідного порт може керувати 2048 (максимум) пікселями.
Офлайн використання,16 програм, що змінюють, які зберігаються на SD-карті.
Підвищення TTL сигналу та RS485 диференціальний вихідний сигнал.
Регулювання "Кнопки", за допомогою кнопок на контролері, можна налаштувати швидкість відтворення й вибрати програму дисплея.
Можливість збереження функції списку відтворення.
Контролер сумісний із протоколом DMX 512, чипами WS2811, WS2801, WS2812B та ін.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість каналів | 8 |
| Кількість кнопок | 2 шт. |
| Напруга | 230 В |
| Напруга мережі | 220 В |
| Регулювання | Колірний температури світіння, Пам'ять останньої налаштування, Яскравості, Пауза, Швидкості |
| Тип управління | Автоматичне/Ручне |
| Розміри | |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 135 мм |
- Ціна: 1 500 ₴





