Індикатор з вольтметром і амперметром ENERGIO AD22-22VAMR червоний

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: AD22-22VAMR
210 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (67) 867-63-29
мобільний Kyivstar
- +380 (50) 362-10-34мобільний Vodafone
- +380 (67) 520-74-00мобільний офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Індикатор із вольтметром і амперметром ENERGIO AD22-22VAMR червоний
Круглий світлодіодний індикатор з амперметром і вольтметром із подвійним дисплеєм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energio |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 51 мм |
| Максимальна робоча температура | 60 °С |
| Максимальний діапазон вимірювання | 100 |
| Мінімальна робоча температура | -5 °С |
| Тип | Цифровий |
| Ширина | 22 мм |
| Колір | Червоний |
| Тип вимірюваної напруги | AC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр зовнішній | 29 мм |
| Матеріал | ПВХ не поддерживающий горения, ПВХ не підтримує горі |
| Монтажний отвір: | 22 мм діаметр |
| Стандарти та сертифікати: | ДСТУ IEC 60947-5-1 |
| Ступінь захисту, IP | IP40 |
| Експлуатаційна температура: | від -5 до +60 °C |
| Монітор | |
| Монітор | LED |
| Підсвітка дисплея | Да |
- Ціна: 210 ₴


