Педальний вимикач без захисного кожуха ENERGIO FS2 ON-ON IP54

- Готово до відправки
- Код: FS2
240 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (67) 867-63-29
мобільний Kyivstar
- +380 (50) 362-10-34мобільний Vodafone
- +380 (67) 520-74-00мобільний офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Педальний вимикач без захисного кожуха ENERGIO FS2 ON(OFF)-OFF(ON) IP54 1СО (один перекидний контакт 10 А 250 В)
Корпус педалі виготовлений із міцного пластику. На нижньому боці розташовані чотири гумові ніжки для кращого зчеплення з різними поверхнями. Верхня кришка покрита рифленням для фіксації підошви взуття. Цю педаль можна використовувати для керування різними верстатами, швейними машинками та іншими пристроями
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energio |
| Країна виробник | Китай |
| Колір кнопки | Сірий |
| Колір корпусу | Сірий |
| Кількість кнопок | 1 шт. |
| Максимальна робоча температура | 80 град. |
| Матеріал контакту | Мідь |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Механічна зносостійкість | 500000 циклів |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Напруга | 250 В |
| Номінальна сила струму | 10 А |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Форма кнопки | Прямокутна |
| Фіксація положення | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 66 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість контактів | NO+NC |
| Механічна зносостійкість (циклів): | 500000 |
| Номінальна напруга, Un: | AC 250 В |
| Номінальний струм, In: | 10А |
| Тип | Перекидний, перекидний |
| Експлуатаційна температура: | от -25 до +80 °С |
| Електрична зносостійкість (циклів): | 100000 |
- Ціна: 240 ₴

