Модульний автоматичний вимикач ENERGIO SP-4P C 32А 6кА

-10%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: SP-4C32
360 ₴
324 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 867-63-29
мобільний Kyivstar
- +380 (50) 362-10-34мобільний Vodafone
- +380 (67) 520-74-00мобільний офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чотириполюсний автомат 32 Ампера ENERGIO SP-4C32 характеристика C 6кА
Автоматичні вимикачі SP серії використовуються для захисту електричних кіл від струмів короткого замикання та перевантажень у побуті. Особливостями модульної автоматики SP серії є: ергономічний корпус із шістьма точками кріплення, подовжений перемикач для зручного використання. Корпус та інші пластикові компоненти виготовлені з матеріалів, що не підтримують горіння.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energio |
| Країна виробник | Китай |
| Комутаційна зносостійкість | 6000 циклів |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Максимальний перетин дроту | 25 кв. мм |
| Механічна зносостійкість | 20000 циклів |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 73 мм |
| Довжина | 81 мм |
| Ширина | 54 мм |
| Технічні характеристики | |
| Кількість модулів | 4 шт. |
| Кількість полюсів | 4 шт. |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 400 В |
| Номінальний струм | 32 А |
| Часострумові характеристики | C |
| Частота струму | 50 Гц |
- Ціна: 324 ₴


