Вимикач 1-кл. прох. 1 мод. Zenit шампань N2102 CV

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 2CLA210200N1901
294 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 867-63-29
мобільний Kyivstar
- +380 (50) 362-10-34мобільний Vodafone
- +380 (67) 520-74-00мобільний офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Вимикач 1-клавішний прохідний ABB Niessen Zenit шампань N2102 CV
Вимикач одноклавішний прохідний (універсальний) ABB Niessen (Іспанія) серія Zenit шампань 1 модуль N2102 CV 2CLA210200N1901
Основні характеристики N2102 CV
Струм: 16 А
Напруга: 250 В
Тип клем: пружинні
Тип вимикача: прохідний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABB |
| Країна виробник | Іспанія |
| Колір корпусу | Шампань |
| Кількість клавіш | 1 шт. |
| Напруга | 250 В |
| Номінальний струм | 16 А |
| Перетин проводів, що підключаються | 2.5 кв.мм |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Прохідний |
| Колір кнопки | шампань |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 44 мм |
| Довжина | 32 мм |
| Ширина | 22 мм |
- Ціна: 294 ₴

