Вимикач 1-кл. прох. Zenit срібло N2202 PL

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 2CLA220200N1301
328 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 867-63-29
мобільний Kyivstar
- +380 (50) 362-10-34мобільний Vodafone
- +380 (67) 520-74-00мобільний офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Вимкнено 1-клавішний проходний ABB Niessen Zenit срібло N2202 PL
Вимкнено одноклавішний прохідний (універсальний) ABB Niessen (Іспанія) серия Zenit срібло 2 модульний N2202 PL 2CLA220200N1301
Основні характеристики N2202 PL
Ток: 16 А
Напруження: 250 В
Тип кломи: пружини
Тип вимикача: прохідний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABB |
| Країна виробник | Іспанія |
| Колір кнопки | Сріблястий |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Кількість клавіш | 1 шт. |
| Напруга | 250 В |
| Номінальний струм | 16 А |
| Перетин проводів, що підключаються | 2.5 кв.мм |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Прохідний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 44 мм |
| Ширина | 44 мм |
- Ціна: 328 ₴



