Модульний розподільчий щит ЩОВ-96 ЩРВ-96 IP42

-3%
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: ЩРВ-96
Відправка з 09 червня 20266 550 ₴
6 353,50 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 867-63-29
мобільний Kyivstar
- +380 (50) 362-10-34мобільний Vodafone
- +380 (67) 520-74-00мобільний офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Металевий модульний вбудований щит ЩОВ-96 ЩРВ-96 IP42
Металевий вбудований щит розподільний ЩОВ-96 ЩРВ-96 на 96 модулів для монтажу модульного обладнання
Модульний металевий розподільний щит ЩОВ-96 ЩРВ-96 призначений для монтажу модульного обладнання до 100 А на Din-рейку
Модульний розподільний щит ЩРВ-96 ЩОВ-96 вбудованого монтажу зі ступенем захисту IP42. Комплектується кріпленням, клемником, DIN-рейкою, пачкою.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Варіант установки | Настінний |
| Конструкція | Суцільнозварна |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 42 |
| Тип використання | Універсальний |
| Тип корпусу | Щит монтажний |
| Тип монтажу | Вбудовуваний |
| Тип продукції | Готовий продукт |
| Конструктивні особливості | |
| Бічні стінки | Незнімні |
| Відкривання передніх дверей | Лівосторонній |
| Задні двері | Перфорована |
| Передні двері | Суцільнометалева, З замком |
| Габаритні розміри | |
| Висота з урахуванням опор | 705 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Товщина бічних стінок шафи | 0.8 мм |
| Товщина задньої двері шафи | 0.8 мм |
| Товщина передньої двері шафи | 0.8 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір шафи | Світло-сірий |
- Ціна: 6 353,50 ₴


