Рамка 2-а EFAPEL LATINA LIGNA червоне дерево 42920 TMG

- Під замовлення
- Код: 42920 TMG
Відправка з 01 травня 2026660 ₴/од.
- +380 (50) 362-10-34мобільний Vodafone
- +380 (67) 520-74-00мобільний офіс
Рамка в імітації червоного дерева з колекції «Latina» виготовлена з пластику та може встановлюється в горизонтальному та вертикальному положенні.
Колекція: Latina. Лінія рамок Ligna (імітація деревної текстури). Встановлення: універсальне. Кількість постів: 2 Колір: Червоне дерево Артикул: 42920 TMG
Габаритні розміри рамки
Особливість у монтажі
Рамка 42920 TMG монтується на монтажний супорт 42993, куди встановлюється необхідний механізм MEC Q45.
УВАГА!
Рамки Latina Linga сумісні тільки з механізмами Efapel — MEC Q45.
Дизайн
Серія LATINA надихає на створення сучасних та унікальних просторів із ідеальним поєднанням широкого асортименту матеріалів і кольорів, які поєднуються в сучасному й унікальному середовищі.
Колекція LATINA пропонує комплексне рішення з простим дизайном для вашого дому.
Приклад рамок у імітації червоного дерева Latina Efapel в інтер'єрі
Рамки Latina Linga в імітації червоного дерева, як і вся серія вимикачів і розеток Latina в повному асортименті представлена в шоу-румах у місті Києві. Перед візитом рекомендуємо уточнити наявність рамки, що цікавить. Ласкаво просимо до наших виставкових зали для ознайомлення з цією популярною серією.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Efapel |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість місць рамки: | 2 пости |
| Комплектація | Рамка |
| Матеріал | Пластик, термопласт |
| Пропозиція: | Standart |
| Серія | Latina |
| Тип встановлення | Внутрішній |
- Ціна: 660 ₴/од.




