Переключатель нагрузки LBS 160 4P CO

- Нет в наличии
- Код: 4661561
17 029 ₴
+380 (67) 867-63-29
мобильный Kyivstar
- +380 (50) 362-10-34мобильный Vodafone
- +380 (67) 520-74-00мобильный Офис
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Спецификация
Информация для заказа
Переключатель нагрузки ETI LBS 160 4P CO 4661561
Трехпозиционный переключатель нагрузки 160А 4-полюсный ETI LBS160 4P
LBS 160 4P CO Особливості:
- Артикул 004661561
- Назва LBS 160 4P CO
- Категорія Перемикач навантаження
- Кількість полюсів 4
- Кріплення На панелі
- Максимальна номінальна робоча напруга (V AC) 690
- Номінальний робочий струм Ie AC-21 A/B при 415V (A) 160
- Номінальна напруга ізоляції (V) 800
- Тепловий струм Ith (A) 160
LBS 160 4P CO ETIM міжнародна класифікація:
- Класифікація EC000216
- Категорія Switch disconnector
- Використовується в якості головного вимикача
- Використовується як допоміжний / сервісний вимикач
- Використовується в якості захисного / запобіжного вимикача
- Максимальна номінальна робоча напруга Ue змінного струму AC 415V
- Номінальний струм з довгим навантаженням Iu 160A
- Номінальна потужність в робочому режимі AC-23, 400 В 80kW
- Кількість полюсів 4
- Підходить для підлогового монтажу
- Тип елемента керування Перекидна рукоятка
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ETI |
| Страна производитель | Словения |
| Вес | 3.7 кг |
| Дугогасительная камера | Да |
| Конструктивное исполнение | Закрытое |
| Количество контактов | 4 |
| Количество полюсов | 4 шт |
| Механическая износостойкость | 10000 циклов |
| Номинальное рабочее напряжение | 690 В |
| Номинальный ток | 160 А |
| Сечение подключаемых проводов | 50 кв.мм |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип рукоятки | Съемная |
| Частота тока | 50 Гц |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 135 мм |
| Длина | 218 мм |
| Ширина | 251 мм |
- Цена: 17 029 ₴






