Меблева розетка (вертикальна) 2 x 16 А , 2 x USB 2,4 А, металл + провід 3 x 1.5 mm²

- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: EH-AR-306
2 602 ₴
2 550 ₴
Показать оптовые цены- +380 (50) 362-10-34мобильный Vodafone
- +380 (67) 520-74-00мобильный Офис
Меблева розетка (вертикальна) 2 x 16 А , 2 x USB 2,4 А, металл + провід 3 x 1.5 mm² EH-AR-306
Компактна меблева розетка EH - AR - 306 призначена для підключення до електромережі різних електроприладів що вимагають для свого живлення напруги 220В (номінальний струм 16А) і роз'єми usb - 5В (номінальний струм 2.4А). Ця модель має два гнізда для підключення пристроїв до мережі з напругою 220В і два роз'єми usb для підключення мобільних пристроїв.
Цей функціональний і стильний пристрій має широку сферу застосування. У будинку використання компактної меблевої розетки зробить ваш побут комфортнішим: дозволить розташувати меблі, як буде вам зручно і позбавить від необхідності використати подовжувачі для підключення електроприладів. Наприклад, її можна вбудувати в стільницю на кухні для підключення часто використовуваних електроприладів (міксер, пароварка, тостер, кавоварка і так далі), вбудувати в звичайний або комп'ютерний стіл, в тумбочку біля ліжка, в журнальний столик. І це далеко не усе варіанти використання цього пристрою. У офісі компактна меблева розетка взагалі незамінна, оскільки дозволить раціональніше організувати робочий простір і зробить його безпечнішим. Ви можете одночасно підключити до чотирьох пристроїв: два електроприлади використовуючі живлення з напругою 220В і два пристрої, що вимагають напруги 5В. У роз'єми usb можна підключити смартфон або планшет не використовуючи блок живлення, або ж поставити повербанк на зарядку. Так само можна підключити будь-який інший гаджет що вимагає для своєї роботи напругу 5В.
Компактна меблева розетка надійна, функціональна і зручна у використанні. У неробочому положенні взагалі не займає місця і, завдяки своїй конструкції, захищена від попадання пилу. Особливістю цієї моделі є наявність спеціальних металевих вставок.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Страна производитель | Китай |
| Заземление | Да |
| Количество разъемов | 4 |
| Напряжение | 230 В |
| Номинальный ток | 16 А |
| Способ установки | Встроенный |
| Частота тока | 50 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Cтрум USB | 2,4 А |
| Вид монтажа | Скрытый |
| Діаметр під отвір | 6см |
| Захист (IP) | IP40 |
| Колiр | Сріблястий металік |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Кількість гнізд | 2+2usb |
| Напряжение питания | 220-250 В |
| Тип | Розетка |
| Тип електрофурнітури | Розетка електрична |
| Чистота струму | 50 Гц |
- Цена: 2 550 ₴




